שירותיםSERVICES

אני מאמינה ברב תחומיות ורב גוניות. זה בא לידי ביטוי בעשייה שלי עצמה וגם בתכנון של פרויקטים מגוונים. במגזר הפרטי: תכנון של בתים פרטיים, בתים דו משפחתיים, מתחמי מגורים ועיצוב דירות.
במגזר הציבורי: תכנון של מבני ציבור קטנים וביניהם תכנון מעונות יום, תכנון גני ילדים ותכנון מרכזים קטנים. במגזר המסחרי: תכנון של אולמות תצוגה, משרדים ועיצוב חללים ציבוריים מגוונים.

שירותים נלווים

כשירותים נלווים לתכנון אנו מציעים מדידות פנים על ידי מודד מוסמך לצרכים שונים וכן ביצוע של תשריטי רישום בתים משותפים.

עבודות האומנות של מיכל בהן רישומים, פרינטים ומיצבים אשר הוצגו ומוצגים בגלריות ותערוכות שונות בארץ. מיכל יוצרת גם עבודות מיצב עבור גופים ציבורים ועיריות – מיצבים קונספטואליים העוסקים במרחב הציבורי, אור ואסתטיקה.

מיכל חברה בוועדת תערוכות של אגודת האדריכלים ואצרה לאורך פעילותה בגלריה כשמונה תערוכות אדריכלות וביניהן אואסיס – תערוכת תחנות דלק, קו גובה אפס. כמו כן, מיכל הינה האוצרת הראשית של תערוכת 40/40 ופרס רזניק. בנוסף בתקופה מסוימת יזמה והקימה בשיתוף עם אדריכלית קאמי אימברט גלריה בפלורנטין ובה הן אצרו תערוכות אומנות מגוונות.
את ההיכרות שלה עם עולם האומנות והאוצרות מיכל מביאה לידי ביטוי בתכנון ועיצוב הפרויקטים הן כחלק מתהליך היצירה והתכנון של המבנה והן בשלב האבזור הסופי ורכישת היצירות.

הרצאות והנחיות

מיכל מרצה לאדריכלות ומנחה סטודנטים לאדריכלות.